Shopping Cart 0 items - zł0.00 0
nasz

sprzęt

Marker paintballowy

Planet Eclipse Emek 100

Marker paintballowy, czyli urządzenie pneumatyczne strzelające kulkami wypełnionymi farbą.

Star Paintball używa Planet Eclipse Emek to najwyższej klasy markery przeznaczone na pola paintballowe.

Niezawodna konstrukcja, niskie ciśnienie, dzięki którym jest celny, a kulki nie rozbijają się w lufie, a także szybkostrzelność nawet do 8 kulek na sekundę!

Maska

Valken Mi-3/7

Używana do ochrony oczu i twarzy/głowy. Maski w Star Paintball są regularnie czyszczone/dezynfekowane, a także ozonowane dla Waszego bezpieczeństwa.

Maski paintballowe w Star Paintball posiadają termiczne, nieparujące szybki, które wymieniamy maksymalnie co dwa miesiące, przez co nie są porysowane, a gracze mają większy komfort.

Magazynek elektryczny

Dye Rotor

Magazynek elektryczny, który podaje kulki do markera z prędkością nawet do 50 kulek na sekundę, dzięki czemu  nie będzie sytuacji, że trzeba trząść markerem, aby kulki wleciały do markera i można było strzelać, jak w magazynkach grawitacyjnych.

Butla HP

Tipmmann 0,8l

Aluminiowa butla ze sprężonym powietrzem, napędzającym części markera odpowiedzialne za wystrzeliwanie kulek. Butla naładowana jest maksymalnie do 200 bar, ale jest bezpieczna ze względu na regulator z bezpiecznikami.

Nasze butle posiadają zawsze ważną legalizację, a także są w bardzo dobrym stanie technicznym (bez uszkodzeń, zdartego lakieru itp.).

Po okresie przydatności nie legalizujemy butli, aby przedłużyć ich żywotność, a kupujemy nowe, dla Waszego bezpieczeństwa oraz aby mieć niezawodny sprzęt.