Shopping Cart 0 items - zł0.00 0
Nasz

Poligon

Poligon Star Paintball to największe pole w województwie zachodniopomorskim i jedno z największych w Polsce. Teren znajduje się przy jeziorze Miedwie za miejscowością Jęczydół. Kiedyś była to strzelnica wojskowa i teren przygotowań wojskowych, więc jest idealnie ukształtowany dla takich gier.

Parę opon i beczek? To nie u nas. Zobacz nasz poligon, choć na żywo wygląda sporo lepiej, o klimacie nie wspominając.

01

Polana

drewniane przeszkody: Samolot, Helikopter, Rosomak, jak również sporo przeszkód i pomieszczeń jak „M1” czy „Komisariat”. W tej strefie znajdziesz również okopy jak i sporo foxhole’i . To tu z reguły rozpoczynamy nasze gry.

Proponowany scenariusz: capture the flag, change the flag, kill em all

02

Forest

las z okopami, oraz licznymi przeszkodami: beczki, Vki, stosy gałęzi.

Proponowany scenariusz: bomba-skrzynka, kill em all, change the flag.

03

Wąwóz

Wąwóz – teren leśny z dużą różnicą poziomów, w którym zbudowaliśmy parę wysokich przeszkód. Idziesz górą (skarpą) czy dołem – wybór należy do Ciebie.

Proponowany scenariusz: change the flag

04

Bunkier

bunkier otoczony lasem z rozmaitymi przeszkodami. Z jednej strony stary las, z drugiej młode cienkie drzewka robią niesamowity klimat niczym w wietnamskiej dżungli 

Proponowany scenariusz: place the bomb

05

Fort

Teren pomiędzy trzema wałami, w skład którego wchodzi pole speedballowe, a także Pierwsza Wojna Światowa. Teren najeżony przeszkodami, dodatkowo ustawione są pogotowia energetyczne, samochody, wielkie szpule, haubica. Ostatnio zbudowaliśmy tam także mały bunkier.

Proponowany scenariusz: place the bomb

06

Pierwsza wojna światowa

Pierwsza wojna światowa – teren z okopem łączącym się ze sobą jak tor kolarski. Obie ekipy widzą się po przeciwnych stronach okopów.

Proponowany scenariusz: kill em all, change the flag

07

Speedball

Pole 50 x 28 metrów, na którym przeszkody są ułożone symetrycznie. Pole jak sama nazwa wskazuje wymaga szybkości i wymusza dynamiczną grę. Tu z reguły kończymy naszą zabawę.

Proponowany scenariusz: bomba-skrzynka

Do Waszej dyspozycji jest również wiata ze stołami i siedziskami, miejsce na ognisko, a także grill nadstawny. To wszystko udostępniamy nieodpłatnie.

Prócz tego dysponujemy parkingiem leśnym na nawet.40 samochodów.